Email: caoi.ir@post.com Telegram ID: @caoiran
Image is not available
Shadow
Slider

Events

نخستین فستیوال ملی معماران و کارفرمایان
ضرورت و نیاز ایجاد ارتباط و پیوند مناسب میان معماران، طراحان و افراد صاحب ایده با سرمایه‌گذاران و سازندگان ساختمان، انجمن کارفرمایی طراحی و معماری را برآن داشت تا با طراحی رویدادی متفاوت نسبت به معرفی توانمندی‌های جامعه معماران و ایجاد ارتباط موثر بین معماران و صاحبان پروژه، معرفی معماران به سرمایه‌گذاران و ارتقای مهارت‌های‌ کسب‌وکار معماران را از طریق برگزاری  فستیوال اقدام نماید.

این فستیوال فرصتی برای  نمایش برترین آثار جانبی یک معمار، پروژه های شاخص و همچنین فرصت شناسایی معماران صاحب ایده نیز خواهد بود. این بخش تحت عنوان گالری معماران جوان  به مدیریت مهرداد زواره محمدی و داوری محمدرضا نیکبخت، رضا نجفیان، حمیدرضا ناصرخاکی، حبیبه مجدآبادی و سامان سیار برگزار می گردد.

ثبت نام آثار
علاقمندان می توانند تنها با ثبت آثار خود در آدرس زیر وارد مرحله ارزیابی توسط کمیته داوران شوند و در صورت تأیید آثارشان در روزهای برگزاری به نمایش درآید.
لینک ثبت نام ]

در طی ۴ روز برگزاری فستیوال به صورت هم زمان دوره‌های تخصصی مدیریتی حوزه معماری و کارگاه‌های آموزشی با همکاری دانشگاه ها و مراکز معتبر آموزشی حوزه معماری اجرا می‌گردد. حضور در این برنامه های جانبی برای عموم بازدیدکنندگان رایگان خواهد بود.

از آنجایی که یکی از اهداف اصلی این فستیوال ارتباط میان معماران و دفاتر حرفه ای معماری، کارفرمایان و تامین کنندگان حوزه صنعت ساختمان است فرصتی فراهم گشته تا این گروه ها بتوانند در این فستیوال حضور یابند و آثار و دستاوردهای خود را به نمایش بگذارند تا علاوه بر دیده شدن در فستیوال در رپورتاژ آگهی های تلویزیونی و فضای مجازی نیز خدمات خود را معرفی کنند. فرم پیش ثبت نام در آدرس زیر است.
[ لینک فرم ثبت اطلاعات شركت ها ]

برگزار کننده: انجمن صنفی کارفرمایی
آدرس: میدان شیخ بهایی، ضلع جنوب غربی میدان، پلاک ۳۹، واحد ۱
تلفن: ۰۲۱-۸۸۰۳۰۲۸۹
زمان: ۲۱ تا ۲۴ آبان ۱۳۹۸
مکان برگزاری: نمايشگاه بين المللی شهر آفتاب
وبسايت: www.archifestival.ir

[حامی رسانه]
رسانه معماری معاصر ايران يكی از حامیان رسانه ای اين رويداد می باشد.