Email: caoi.ir@post.com Telegram ID: @caoiran
خانه حیاط / حیات آبی
آوا سنتر
Slider

پروژه های اخیر

شهریور 29, 1399

سرمه

نام: سرمه (پروژه طراحی داخلی و بازسازی)/آدرس: تهران، خیابان شریعتی، خیابان پلیس، کوچه کاویانی/شرکت مشاور: استودیو معماری شماره چهار/معماران: محمد یوسف صالحی، محمد صادق افشار طاهری، کسری شفیعی…
شهریور 23, 1399

مدرسه ابتدایی گروه دو موسسه خیریه فرهنگی-آموزشی نور مبین

نام: مدرسه ابتدایی گروه دو موسسه خیریه فرهنگی-آموزشی نور مبین/آدرس: استان سمنان، بسطام، جاده ابرسج /تیم طراحی: سمیرامیس قربانی، محمد حسین عظیمی، امیر نصیری، مهشید اقاخانی، سمیرا رضی…

ویلا کوهسار

1399-05-23 بازدید:1393 البرز

ویلا افرا

1399-05-19 بازدید:1339 تهران

دفتر ARP

1399-05-06 بازدید:1554 تهران

حامیان

شرکت ونوس شیشه
کارخانه ونوس شیشه با شعار نگاه نو- بنای نو، در سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را در زمینه تولید انواع شیشه های مورد استفاده در صنایع ساختمانی و خودرویی آغاز نموده است. ونوس شیشه  با بهره گیری از پرسنل مجرب و متخصص، قادر به تولید انواع شیشه های ساختمانی و خودرویی مطابق با استانداردهای بین المللی است.
مبلمان اداری فرآذین

فرآذین طراح و تولید کننده با کیفیت ترین پارتيشن ها و محصولات مبلمان اداری متنوع در طرح های مختلف می باشد. این شرکت با زمینه فعالیت در معماری داخلی در سال ۱۳۷۱ تاسیس شد و پس از سال ها تجربه، مطالعات و طراحی ساخت سیستم پارتیشن اداری را در سال ۱۳۸۴ آغاز نمود.

شهرنگاری

در بسیاری از موارد اطلاعاتی در مورد بناهای معاصر ایران که در کل کشور ساخته شده اند، وجود ندارد و در پی بی خبری از ارزش های معمارانه آثار، در خیلی از مواقع تخریب می شوند. بخش شهرنگار با تصویربرداری داوطلبانه کاربران در شهرهای مختلف ایران، بناهای معاصر ساخته شده خلال سالهای 1300 الی 1360 را جمع آوری و در معرض دید عموم قرار می دهد.

مشاهده آلبوم ها

اهداف ما

صفحه نخست | معماری معاصر ایران


بخشی از معماری که بر اساس نیازها ی منطقه ای می باشد را معماری بومی گویند . می توان گفت معماری بومی در طول زمان تکامل بسیاری یافته است و بر اساس محیطی و فرهنگی و فناوری و تارخی تغییر کرده است .معماری بومی را نباید با معماری سنتی اشتباه گرفت با وجود اینکه پیودهایی میان این دو وجود دارد .