Email: caoi.ir@post.com Telegram ID: @caoiran
Image is not available

VISIT Architecture Events

Slider

Events

 

Farsi

کارگاه رقابتی طراحی خانه یک معمار در شهر یزد

کارگاه رقابتی معماری به منظور طراحی خانه ای برای یک خانواده 4 نفره توسط آتلیه طراحی معماری امیرعباس ابوطالبی و مجله معماری ویلا برگزار می گردد. پروژه تعریف شده برای این کارگاه واقعی است و در صورت برآوردن تمام نیازهای فیزیکی و رعایت معیارها و ملاک های طراحی ذکر شده در این دفترچه راهنما به مرحله اجرا درخواهد آمد. کارفرمای پروژه دارای مدرک کارشناسی ارشد معماری و فارغ التحصیل از دانشگاه ناتینگهام انگلستان در زمینه انرژی های تجدید پذیر در معماری می باشد و این پروژه را برای ساخت و سکونت خود و خانواده اش در نظر گرفته است.

اساتید

هر شرکت کننده زیر نظر معمار( امیر عباس ابوطالبی)  و راهنمای پروژه ( محمدرضا حائری) از مرحله ایده پردازی، تولید کانسپت و روایت طرح تا مرحله تولید مدارک معماری فاز 1به فعالیت خواهد پرداخت و یک اثر مستقل را پرورش خواهد داد.

در این کارگاه فرصت بهره مندی از راهنمایی ها و نقطه نظرات پانل دعوتی فراهم است. 
بیانیه کارگاه پس از اتمام فرایندتولید آثار و ضبط نقطه نظرات پانل دعوت شده برای عموم منتشر خواهد گردید.

روند طراحی شرکت کنندگان در کارگاه توسط معماران هومن بالازاده ( مدیر دفتر معماری هوبا ) شاهین حیدری ( مدیر دفتر معماری موج نو ) رعنا سقازاده ( راهبری تیم سلامت دانشگاه کرنل ایالات متحده ) و علی اکبر نصرآبادی ( معمار و رییس موزه پست ایران) بررسی می شود تا در انتهای فرایند طراحی براساس نقطه نظرات ایشان و رای صاحب کار طرح برنده انتخاب گردد.

زمان بندی

فراخوان رسمی کارگاه: 29 مرداد 1396
آخرین مهلت ثبت نام:  29 شهریور 1396
آخرین مهلت ارائه طرح ها:  29 آبان 1396 
ارزیابی و نقد طرح ها:  30 آبان الی 9 آذر 1396
مراسم قدردانی و نمایش آثار:  10 الی 16 آذر 1396

ثبت نام

ثبت نام داوطلبان شرکت در کارگاه بایستی از طریق ارسال رزومه تصویري به آدرس ایمیل This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. آمادگی خودشان را برای شـرکت درکارگاه اعلام نمایند ودر صـورت تایید از طریق بررسی رزومه ویا مصاحبه حضـوري کد مخصـوص کارگاه را دریافت نمایند. این کد همچنین جهت شناسایی محصـول کارگاه و ارزیابی آثار شرکت کنندگان استفاده خواهد شد. تنها افرادي که کد را از طریق ایمیل دریافت کرده باشـند می توانند جهت پرداخت هزینه شرکت در این کارگاه اقدام نمایند.

هزینه ثبت نام

15 میلیون ریال:  از 29 مرداد الی 9 شهریور
20 میلیون ریال:  از 10 شهریور الی 20 شهریور
25 میلیون ریال:  از 21 شهریور الی 29 شهریور

جهت کسب اطلاعات کامل و ثبت نام می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید. (به زبان فارسی)
ثبت نام